6 Random Basics What I’m Wearing All The Time

#basic#fashion#blazer

My ultimate 6 random basics what I’m wearing all the time. Basics are probably the must have in every wardrobe. They always save any situation because it’s so easy to styled them. Currently I’m relying on my wardrobe basics more than ever before.

To be honest with you, I’ve prioritized everything what is comfortable and easy to wear, as my wardrobe based on the current situation. So you can bet that everything you are about to discoverd has been selected with both of those things on my mind. From easy hairstyle what I am wearing all the time to oversized styles which I am absolute into.

Mojich absolútne 6 náhodných basicov čo nosím stále dokola. Basic sú pravdepodobne základom každého šatníka. Vždy zachránia každú situáciu pretože je také jednoduché stylovať ich. V súčasnej dobe sa spolieham na moje basic šatníka viac ako kedykoľvek predtým.

Aby som bol úprimný, uprednostňuje skôr všetko čo je pohodlné a ľahko sa nosí, pretože môj šatník vychádza zo súčasnej situácie. Môžete sa teda staviť, že všetko čo sa chystáte objaviť v tomto článku, bolo vybrané s oboma týmito vecami. Od jednoduchého účesu, čo mám na sebe, až po oersized štýly do ktorých som absolútne zbláznená.

Keep scrolling to see my 6 random basic what I’m wearing all the time.

OVERSIZED HOODIES

@matildadjerf

Oversized hoodies are for me absolute must have in wardrobe, not only for lauging around the house or making grocery store run. To have one oversized hoodie in neutral color without pattern is the best way to style it.

Oversized mikiny sú absolútne must have v mojom šatníku, nielen preto že v nich môžem chodiť voľne po dome alebo robiť nákup potravín. Mať jednu oversized mikinu v neutrálnej farbe bez potlače je najlepšia možnosť ako ju doladiť.

Shop my picks:

SHORTS

#basic#style#fashion#shorts

Since I moved to Australia my wardrobe has expanded by shorts. This year for me is all about simple styles of jeans shorts, biker shorts or culottes.

Odkedy som sa presťahovala do Austrálie môj šatník sa rozšíril o väčšie množstvo šortiek. Tento rok pre mňa je to o jednoduchých štýloch jeansových šortiek, biker šortiek alebo culottes.

Shop my picks:

OVERSIZED BLAZERS

#basic#fashion#oversized#blazer

I don’t how about you but I am obsessed with oversized blazers. I can have it in any color, size, vintage or after grandad’s even better.

Neviem ako vy ale ja osobne som posadnutá oversized sakami. Môžem ich mať v akejkoľvek farbe, veľkosti, vintage alebo dedkove čo je ešte lepšie.

Shop my picks:

BUTTON – DOWN SHIRTS

#basic#fashion#neutral

It’s not a secret that button downs are essentials. I like idea to wear them like cover for swimsuit or with more open buttons with lace bralette.

Nie je tajomstvom, že košele s gombíkmi sú základ. Páči sa mi idea nosiť ich na plavkách alebo ak je viacej otvorených gombíkov a trčí vám pekná čipkovaná braletka.

Shop my picks:

SIMPLE SLIDES

@josefinehj

Regarding to my previous investment into sandals, I am taking my personal advice and this time I want to invest into simple sandals like below from Senso.

Pokiaľ ide o moje predchádzajúce investície do sandálov, beriem svoju osobnú radu a tentokrát chcem investovať do jednoduchých sandálov, ako sú uvedené nižšie od spoločnosti Senso.

Shop my picks:

SCRUNCHIES

pinterest.com

Scrunchies are trendy maybe over the year and I’m owner few of them. I like that now is a big range of colorful and printed scrunchies and they look great for long or short hair.

Scrunchies sú trendy možno niečo vyše roka a zopár ich vlastním aj ja. Páči sa mi, že teraz je veľké množstvo farebných a vzorovaných scrunchies a vyzerajú skvele na dlhých alebo krátkych vlasoch.

Shop my picks:

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!