Thrifted coat

Skúšali ste už niekedy navštíviť seconhandy ??? Ja ich doslova milujem a tento kabát je toho dôkazom, je absolútne dokonalý a bol za šialené dve eurá a ešte aj v mojej veľkosti, čo si môže človek viac priať. Vždy, keď prídem do sekáču nikdy nejdem zo zámerom, že niečo konkrétne hľadám, vo väčšine prípadoch keď si myslím, že nenájdem nič a už som na odchode mi niečo padne do oka a v konečnom dôsledku vždy s niečim odchádzam. Na seconhandoch mám rada samozrejme nízku cenu ale hlavne samotný proces objavovania dobrých kúskov niekedy až dizajnérskych vtedy sa dostávam do siedmeho neba 😀

Netreba odsudzovať seconhandy za to, že sú to veci z druhej ruky niekedy na kvalite prevyšujú oblečenie, ktoré ponúkajú bežné obchodné reťazce, kúpou oblečenia v sekáči chránime aj životné prostredie a pre mňa jeden z najväčších plusov je, že vždy budete originálny a odlišný od ostatných.

V celom outfite som sa snažila o vrstvenie, kedže počasie je stále chladnejšie základ tvoria biele šaty ku ktorým som zvolila mom jenas s vysokým pásom, tento typ jeansov je jeden z mojich najobľúbenejších na vrch som zvolila sivý oversize sveter ako topanky som zvolila lakované mokasíny a celkový outfit som doplnila o aktuálny trend pilotiek ktoré sú ako dioptrické.

Silvia x

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *