Who is Sia by Silvia Kubic

sia_kubic

sia_kubic

sia

sia_kubic

 

 Hurá je to už oficiálne, takto musím začať písať svoje prvé riadky k tomuto článku. Trvalo to asi štyri mesiace kým som sa dostala k podobe webu aký je teraz, pretože nebola by som to asi ja ak by sa niečo neskomplikovalo. Som rada, že som po všetkých tých problémoch stretla naozaj šikovných ľudí, ktorí boli ochotní mi pomôcť a zrealizovať moju víziu. Konečne mám pocit, že sa veci začínajú uberať dobrým smerom a nechala som svoje pravé ja vyjsť na povrch a začínam robiť to čo ma baví a napĺňa. Čo sa týka stránky Sia by Silvia Kubic myšlienkou bolo spojenie online eshopu a módneho blogu, kde sa bude prezentovať jednak môj osobný štýl, ľudia, ktorí ma inšpirujú, cestovanie, recenzie a na strane druhej eshop, ktorý ponúka spodné prádlo a doplnky z USA.

Tieto fotky vznikli niekedy v júni fotil ma šikovný fotograf a kamarát Martin Krejčík jeho portfólio si môžete pozrieť na jeho stránke http://www.martinkrejcik.com/ jemu vďačím za to, že spolupráca medzi nami funguje a dúfam, že aj ďalej fungovať bude.

Úprimne musím povedať, že som do toho investovala naozaj veľmi veľa úsilia a času. Dúfam, že sa Vám to bude páčiť a že prídu aj pozitívne ohlasy, ale aj objektívna kritika.

Silvia X

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *